Hakkımızda

Biz Kimiz?

2017 yılı Ağustos ayında Dr. Nur Topcu tarafından kurulmuştur.

Bünyesinde bir estetisyen – ozon terapi hemşiresi, bir diyetisyen ve bir Doktor barındırmaktadır.

Misyonu; tüm çalışanlarıyla birlikte Dr. Nur. Topcu Sağlık Güzellik ve Fonksiyonel Tıp Kliniği’ni tercih eden herkese tıbbi etik kuralları çerçevesinde GETAT, medikal estetik ve fonksiyonel tıp uygulamaları hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktır.

Vizyonu; benimsediği bütüncül yaklaşım bakış açısıyla danışanların şikayet ve taleplerine en iyi şekilde cevap vererek onların daha sağlıklı daha güzel bir yaşama sahip olmalarına destek olmaktır.

Uzmanlık Alanlarımız

LifeZone profesyonel kadrosu, yenilikçi tedavi anlayışı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sağlıklı yaşamı ve güzelliği desteklemek için kişiye özel çözümler sunan “Kişiye Özel Güzellik, Kişiye Özel Sağlık ve Kişiye Özel Beslenme” tedavileri ile profesyonel hizmet sağlamaktadır.

a

Estetik

Ameliyatsız estetik hayal değil…
“Kişiye Özel Güzellik” çözümleri kapsamında sunduğumuz ameliyatsız yöntemler ile arzuladığınız görünümüne kavuşabilirsiniz.

Sağlık

Sağlıklı yaşamın özel çözümü…
“Kişiye Özel Sağlık” kapsamında kişiye özel olarak sunduğumuz destekleyici tedavi yöntemleriyle sağlıklı yaşama ulaşabilirsiniz.

Beslenme ve Diyet

Beslenme kişiye özeldir…
Doğru beslenme yöntemlerini keşfederek sağlıklı yaşamınızı destekleyebilir ve ideal kiloya ulaşabilirsiniz. “Kişiye Özel Beslenme” çözümleri ile sağlıklı yaşamınızı destekleyebilirsiniz.

Kliniğimizden Kareler

Profesyonel ekibimiz, yenilikçi tedavi anlayışımız, güler yüzlü hizmet politikamız ve kişiye özel sunduğumuz çözümler ile tanışmak için Dr. Nur. Topcu Sağlık Güzellik ve Fonksiyonel Tıp Kliniği’ni ziyaret edebilirsiniz.