S.S.S.

Mezoterapinin saçlara etkisi var mıdır?

 • Saç mezoterapisi saçlardaki dökülmeyi durdurmak, saça doğal canlılığını tekrar kazandırmak amacıyla uygulanan bir yöntemdir.

Kök hücre uygulaması nedir? Ne işe yarar?

 • Kök hücre işlemi, kişilerin kendi doğal hücrelerinden yapılır. İşlem yapılan bölgeye, çabuk adapte olur. Yüzde denge ve oran sorunlarını gidererek doku gençleşmesini arttırır. Kök hücre uygulamasını cildi yenilemek, cildi canlandırmak ve parlaklık sağlamak için uygulanır.

Somon DNA uygulaması nedir? Ne işe yarar?

Somon DNA, somon balığından elde edilen DNA’nın uygulanması işlemidir. Uygulandığı bölgelerde hücrelerin yenilenmesini ve fonksiyonların daha iyi çalışmasını sağlar. Cildin daha sıkı, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Bir takım lekelenmeleri, güneş hasarına bağlı oluşan pigmentasyonları azaltmakta ve daha iyi, nemli bir cilt sağlanmaktadır.

PRP uygulaması hangi amaçla uygulanır ?

 • Cildin güneşle veya çevresel faktörlerle yaşlanması sonucu oluşan lekelerin ya da hasarların giderilmesi, daha canlı ve parlak bir cilt elde edilmesi amacıyla PRP uygulaması yapılmaktadır. Etkinlik süresi genellikle 1 yıla kadar devam etmektedir. PRP uygulaması tek bir uygulama değil genellikle 2-3 hafta arayla 3 veya 4 seans olarak uygulanmaktadır.

H-100 aşısı nedir? Hangi amaçla uygulanır?

 • H-100 Aşısı veya diğer adıyla gençlik aşısı aslında bir vitamin kokteylidir. Cildin daha canlı, parlak ve nemli olmasını sağlamaktadır. Genellikle yüz bölgesine, dekolte bölgesine ve ellerde uygulanmaktadır. Uygulama genellikle 2-3 hafta arayla 3-4 seans şeklinde olmaktadır. İşlem süresi yaklaşık 5-10 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Botoks hangi amaçla yapılır? Etki süresi ne kadardır?

 • Botoks, kırışıklık ve derideki çizgilerin giderilmesi için 10-15 dakikada yapılan bir işlemdir. Uygulandığı bölgede herhangi bir kızarıklık veya şişlik olmaz. Etki süresi 4-6 ay civarındadır. Uygulama sonrası işe dönmek için herhangi bir bekleme süresi yoktur.

Botoks işleminin uygulama alanları nelerdir?

 • Kazayağı, Alın, Boyun, Kızgınlık çizgisi, Kaş kaldırmak, ve terlemeyi önlemek için uygulanabilir.

Dolgu uygulamaları hangi bölgelere hangi amaçla kullanılır?

 • Yüzde dolgu uygulamaları, genellikle canlılığını, parlaklığını, dolgunluğunu, kalınlığını kaybedip, buna bağlı olarak sarkmış alanlardaki deformiteler için kullanılmaktadır.

Dudak dolgusu hangi amaçla uygulanır?

 • Dudak dolgusu işlemleri hem üst dudağın, hem de alt dudağın kontürlerinin daha belirgin yüzde daha canlı, daha dolgun ve daha nemli dudak görüntüsü elde etmek için yapılır. Ayrıca dudağın mukoza dediğimiz kırmızı kısmının daha net ve daha dolgun görünmesi için, dudaklar arasındaki asimetrinin giderilmesi ve simetrinin sağlanması için de yapılabilir.

Çene dolgusu hangi amaçla uygulanır?

 • Yüzün görüntüsünü, elmacık kemiklerinin, çene bölgesinin veya çenenin hatlarının daha fazla belirginleştirilmesi için dolgu uygulamaları yapılabilmektedir.

Yanak dolgusu hangi amaçla uygulanır?

 • Yaşlanan ciltlere yeniden canlılık, parlaklık, dolgunluk sağlamak ve nemini arttırmak için dolgu işlemleri yapılmaktadır.

Gözaltı ışık dolgusu hangi amaçla uygulanır?

 • Gözaltı bölgesinde gözyaşı oluğu denilen bölgedeki çökmeleri, koyulaşan rengi gidermek için dolgu uygulamaları yapılmaktadır.

Şakak dolgusu hangi amaçla uygulanır?

 • Temporal bölge denilen, şakak bölgesindeki çökmelerde dolgu uygulaması kullanılmaktadır. Ayrıca, alın bölgesinde iki kaş arasındaki derin dikey çizgilerin giderilmesi için de dolgu uygulaması yapılmaktadır.