Mint Lift

İple yüz askılamada Mint lift ile tanışın. Mint lift, ameliyat olmak istemeyen veya cerrahi yöntemle yüz germe ihtiyacını ertelemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Sonuçları oldukça başarılı ve çoğu hastada özgüveni arttırır. Yüze kaybolan elastikiyetini ve hacmini yeniden tanımlamak ve eski haline getirmek için Mint lift işlemi uygulanabilir. Kaybedilen gençliği daha keskin bir çene çizgisi ve V çizgisi ile daha önceki yılardaki haline geri getirmek mümkün. MINT prosedürleri, cildin sarkması gibi yerçekiminin neden olduğu yaşlanma belirtilerine yönelik prosedür sunuyor. İpler ciltte kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini uyaran ve daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak malzemelerden yapılmıştır. Mint Lift yüzün birçok farklı alanında tedavi etmek için kullanılabilir.

Yanak ve çene kontörünü yeniden tanımlamaya yardımcı olur. Boyun bölgesini kaldırabilir ve sıkılaştırır. Kaş tedavisinde göz bölgesini açmak ve kaşın kenarlarını yükseltmek için de etkilidir. Tedavi minimal invazif ile sadece 30-60 dakika sürer ve sonuçlar bir yıl kadar sürer. Sarkan dokuyu orta yüze çekerek daha keskin bir yüz çizgisi oluşturur. Nazolabial kıvrımlar, kukla kıvrımları ve kare çene MINT Lift ile iyileştirir. Mevcut kırışıklıkları ve kıvrımları iyileştirmemek yerine, doku sarkması önlenebilir ve yaşlanma prosedürünü geciktirir.
Hastalar İşlemden sonra hemen günlük hayatlarına dönebilir, ancak egzersize ve diğer yoğun aktivitelere devam etmeden önce doktorlarına danışmalıdırlar. Hastanın kaybedilen gençliğini daha keskin bir çene çizgisi ve V çizgisi ile geri yükleyerek, MINT prosedürleri, cildin sarkması gibi yerçekiminin neden olduğu yaşlanma belirtilerine yöneliktir.