Kedi Gözü Nedir?

Sosyal medya “Fox Eye” kaldırma veya etkisi olarak da bilinen Cat Eye Lift, dış göz kapağı köşelerinde ince, hafifçe kalkık bir kanat oluşturan cerrahi olmayan, minimal invaziv bir prosedürdür. Bu prosedür, kendi vücut dokunuzu yeniden dağıtır ve egzotik ama doğal olarak badem şekilli bir göze sahip olmanızı sağlar.

Kedi Göz Mükemmellik

Kedi gözü prosedürü için en doğal, genç ve egzotik görünüm, nörotoksinler ve ipliklerin bir kombinasyonu ile elde edilir.

Kedi Gözünün Faydaları

  • Badem şeklinde, egzotik ve çekici gözler üretir
  • Gözlerin genç bir gençleşmesini sağlar
  • Hem genç hem de yaşlı hastalar arasında popüler
  • Hem erkek hem de kadın için geçerlidir

İdeal Aday Kimdir?

Bu prosedür, birçok hastanın 20’li ve 30’lu yaşlarında olduğu ve çoğu 40 yaşın altında olduğu için daha genç bir demografiye çok çekici geliyor. Badem şeklindeki gözler çekici ve genellikle her iki cinsiyette de arzu edildiğinden, prosedür hem erkekler hem de erkekler için çok uygundur.

Ne Bekleyebilirim?

Prosedürün amacı, göz çevresinde oldukça belirgin bir genç ve gençleştirici etkinin yanı sıra göz şeklinde daha ince bir değişiklik yaparak gözünüzü badem şekline getirmektir. Göz çevresinde yapılan iyileştirmeler hastaya tazelenmiş ve genç bir görünüm verir

İşlem sonrası ağrı kesici ilaçlarla tedavi edilebilen hafif ila orta şiddette ağrının yanı sıra tipik olarak bir haftadan kısa sürede azalan şişlik ve morluk beklenebilir

Kedi Göz Prosedürünün Riskleri

Tüm prosedürlerde olduğu gibi, riskler kanama, morarma ve şişmeyi içerir. Diğer bir risk asimetrik bir sonuçtur, bir gözün diğeriyle eşleşmemesi, Bu risk minimaldir .