H100-PRP Kombine Uygulanması

PRP tam kanın santrifüj edilmesiyle elde edilen ve tam kandan daha yüksek yoğunlukta trombosit içeren plazma bölümüdür. İçerdiği çok yüksek konsantra-yondaki büyüme faktörleri cilt altı dokuda yeni hücre oluşumuna kolajen sentezine ve dolaşımın artışına neden olarak tamir mekanizmalarını çalıştırır. Cilt altına PRP serum ile verilen vitamin kombinasyonları cilt altı dokudaki eksikleri yerine koyar ve yenilenmeyi sağlar.

 

H100 içinde barındırdığı yüksek dozda hiyaluronik asit, manvitol ve peptitler cildin nemlenmesine elastikiyet artışına kırışıklıkların azalmasını sarkmaların azalıp sıkışmanın artmasını sağlar. Ayrıca içerdiği amino asitler sayesinde hücre yenilenmesi yüzün aydınlanma ve ışıldamasını ve hasar görmüş dokuların iyileşmesini sağlar.

 

Cilt altına uygulanan PRP ve supdermal uygulanan H100’ün birlikte uygulanması yaşlanma belirtilerinin azalmasını çok hızlı bir şekilde sağlar. Yüzde aydınlanma, sıkılaşma, gerilme ve sarkmış dokuyu kaldırma gibi etkileri çok hızlı bir şekilde gösterir. 3 hafta aralıklarla en az 3 kez tekrarlanır.