Kedi Gözü Nedir?

İple Yüz Askılama

Online Randevu

Kedi Gözü Nedir?

Sosyal medya “Fox Eye” kaldırma veya etkisi olarak da bilinen Cat Eye Lift, dış göz kapağı köşelerinde ince, hafifçe kalkık bir kanat oluşturan cerrahi olmayan, minimal invaziv bir prosedürdür. Bu prosedür, kendi vücut dokunuzu yeniden şekillendirir ve egzotik ama doğal olarak badem şekilli bir göze sahip olmanızı sağlar.

Kedi Göz Mükemmellik

Kedi gözü prosedürü için en doğal, genç ve egzotik görünüm, nörotoksinler ve ipliklerin kombinasyonu ile elde edilir.

Kedi Gözünün Faydaları

  • Badem şeklinde, egzotik ve çekici gözler üretir.
  • Gözlerin genç bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Hem genç hem de yaşlı hastalar arasında popüler
  • Hem erkek hem de kadın için geçerlidir

İdeal Aday Kimdir?

Bu prosedür, birçok hastanın 20’li ve 30’lu yaşlarında olduğu ve çoğu 40 yaşın altında olduğu için daha genç bir demografi tarafından tercih edilmektedir. Badem şeklindeki gözler çekici ve genellikle her iki cinste de arzu edilir.

Ne Bekleyebilirim?

Prosedürün amacı, göz çevresinde oldukça belirgin bir genç ve gençleştirici etkinin yanı sıra göz şeklinde daha ince bir değişiklik yaparak gözünüzü badem şekline getirmektir. Göz çevresinde yapılan iyileştirmeler hastaya tazelenmiş ve genç bir görünüm verir
İşlem sonrası ağrı kesici ilaçlarla tedavi edilebilen hafif ila orta şiddette ağrının yanı sıra tipik olarak bir haftadan kısa sürede azalan şişlik ve morluk beklenebilir.

Kedi Göz Prosedürünün Riskleri

Tüm prosedürlerde olduğu gibi, riskler kanama, morarma ve şişmeyi içerir. Diğer bir risk asimetrik bir sonuçtur, bir gözün diğeriyle eşleşmemesidir, Bu risk minimaldir .